הדרכות והכשרות לרופאים

מגיע למטופלים שלנו ולרופאים שלומדים מאיתנו לקבל את השיטות הכי מתקדמות ואת הטיפולים והחומרים המתקדמים בעולם.

חשוב להבין שההכשרה בגדול היא תהליך מתמשך לכל החיים. זה מתחיל בקורסים באסתטיקה, סדנאות, כנסים, מאמרים, הדרכות לרופאים צעירים ולימודים מתמשכים כדי להישאר מעודכנים. הטיפול של היום בערב לא בטוח שיהיה רלוונטי למחר בבוקר.

רופאים רבים מוצאים עצמם עומדים במקום לאחר קורסים מקצועיים ומתקשים להתחיל להזריק בעצמם, בשל חוסר בהבנה איך מתחילים, או חוסר פרקטי בשיטות עבודה מכוונות לאזורים שונים של הפנים.

במרפאות מתבצעות הדרכות שגרתיות לרופאים מטעם חברות תרופות מובילות בארץ ובעולם בנושאים שקעי עיניים, טיפולים עם דגש על המראה הטבעי, והזרקות בכלל.

בנוסף במרפאות הדרכות בשיעורים פרטיים להזרקות לרופאים מתחילים כחלק משיעורי – "יציאה לדרך חדשה" המותאמים לכל קבוצת רופאים ובנויים בצורה אישית להקניית כלים מעשיים להתחיל לעבוד וקצת "סדר בראש" לצעדים הבאים הנדרשים.

הסדנאות משלבות בין מידע תיאורטי ומעשי לרופאים מתחילים, וגם סדנאות לשיטות הזרקה מתקדמות לרופאים בעלי ניסיון, כמו סדנאות לעיצוב אף, מילוי שקעי עיניים, שילובים בטיפולי פנים, ועוד.

*הסדנאות מועברות בקבוצות קטנות בלבד, תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד לכל רופא.

לפרטים הרשמה לסדנא הקרובה

מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם

המלצות של רופאים

ד"ר אייל רסקין
קרא עוד
ד"ר גל גרוס עזר לי מאד ליישם את התאוריה , שנלמדת בקורס הבסיסי , הלכה למעשה. ליווי צמוד לייד המטופלים עם טיפים מעולים שלא כתובים בשום ספר ןלא נלמדים בשום בית ספר. תודה גל על נחיתה רכה בעולם האסתטיקה.
ד"ר גלית ברנר
קרא עוד
הייתי בסדנא פרטית של ד"ר גל גרוס. הסדנא היתה נהדרת!!! הוא לימד מצויין, הסביר והדגים באופן ברור על יעוץ, צילום וכמובן ההזרקות עצמן. התנסיתי במס' טיפולים לכל מודליסטית ובמהלך הסדנא הרגשתי שאני כבר מסוגלת לבצע הזרקה לבד. גם לאחר הסדנא גל עזר לי טלפונית בשאלות. מאד מרוצה מהסדנא וממליצה עליה!!!
ד"ר סבינה שריימן
קרא עוד
ערב טוב דוקטור מאוד נהניתי מהסדנא היום של מילוי חומצה היאלורונית לשקעים מתחת לעינים, אני מצפה ונרגשת לסדנאות הבאות שיערכו בעתיד הקרוב.
ד״ר שטיינברג ראובן
קרא עוד
היום התקיימה סדנאת הזרקות לשקעי עניים בהדרכתו של ד״ר גל גרוס אשר העביר את הסדנא בצורה מעמיקה מעניינת ומלאת חידושים, טכניקות ודרך עבודה בצורה מיומנת ומקצועית .למדנו המון, התנסנו והעמקנו. תודה על ההדרכה המצויינת והחויתית.
הקודם
הבא

לשאלות ופרטים נוספים, צרו קשר או השאירו פרטים

דילוג לתוכן