טיפולים לגברים

טיפולים מכוונים לגברים

מזה שנים רבות המודעות העצמית לטיפולים אסתטיים וקוסמטיים בקרב המין הגברי במגמת עלייה, ומתוך הצורך שנוצר בנינו תוכניות המיועדות לטיפול בגברים המוכיחות את עצמן מזה שנים.

גברים בכל הגילאים היום מבינים שהופעתם החיצונית חשובה להם וניתן בקלות לטפח ולשפר אותה, גם מבלי לעבור התערבויות ניתוחיות ושינויים קיצוניים.

גם הישיבה בישיבות הזום בעבודה גורמת לגברים לשים לב גם לתווי הפנים של עצמם, ואף לשתף את פרטי הטיפולים שלהם בין חברים בדיוק כמו שמשתפים פרטים מאימונים במכון הכושר.

ההרגשה הכללית היא שמראה פחות עייף ובריא נותן ביטחון עצמי גבוה יותר התורם לקידום מקצועי, קשרים חברתיים וכד'.

עם הזמן נהיה ברור שיש לפתח שיטות מכוונות לטיפול במראה הגברי ולבנות טיפולים מתאימים למאפייני הגוף:

  • מבנה הפנים שונה ממבנה הפנים הנשי, צורת העצמות, מבנה העצמות והפרופורציות בין החלקים השונים של הפנים. בפנים הגבריות יש להדגיש בפיסול זוויות חדות וריבועיות יותר, לסת רחבה, סנטר רחב, גבות נמוכות וישרות יותר.

  • עור הגברים עבה יותר מחוספס ולעיתים מזוקן, ומלווה לעיתים בהפרעות עוריות ייחודיות.

  • הזדקנות הפנים מייצרת שינויים האופייניים לגברים.

  • המטופלים עצמם מתעניינים ומבקשים טיפולים במעט שונים מנשים. לגברים לדוגמא חשיבות גבוהה יותר לזמני ההחלמה מטיפולים, כדי לחזור לעבודה ללא סימנים.

  • סוגי ומאפייני התרופות המוזרקות השונות הנדרשות וכמותן משתנה מאד בין גברים לנשים. לדוגמא ניתן להשתמש יותר בחומרים מבוססי סידן שאינם מתפרקים בקלות בזמן אימונים גופניים ומחזיקים לאורך זמן, במקביל להשתמש בכמויות בוטוקס גבוהות יותר המותאמות לשרירי ההבעה של המטופלים.

חשוב לבנות הליך פיסול פנים לכל מטופל בהתאם לתהליך ההזדקנות שלו, במטופלים אחדים לשים דגש על הצערה של הפנים, בעוד במטופלים אחרים לכוון יותר ל"הזדקנות מעודנת", לכוון יותר לייפויי הפנים מבלי לפגוע במראה הגיל הטבעי.

בין הטיפולים הרפואיים המוצעים לגברים, הם טיפולים בקמטי הבעה דינמיים בחלק העליון של הפנים, בצידי העיניים, בין הגבות, במצח, במילוי קמטים עמוקים, טיפול באיכות העור לקמטוטים עדינים יותר, בעיצוב ומילוי חללים בלחיים, ברקות ובצידי הפה.

מוצעים טיפולים לעיצוב ייחודי של האף, הסנטר, קו הלסת והחזרת נפחים והדגשת השפתיים לגברים.

גברים אף יותר מנשים משלבים את טיפולי עיצוב הפנים בטיפולי PRP לחיזוק שורשי השיער וטיפולים בצלקות בפנים, בד"כ פוסט אקנה.

בנוסף במרפאות טיפולים במכשור רפואי הכי מתקדם לאיכות העור, למיצוק הרמה ושימור העור.

FAQ

חשוב להבין שמילוי שקעי עיניים לא יכול להיות שווה וחייב להיות מותאם אישית לכל מטופל או מטופלת שפונה למרפאה. יש להתאים שיטות שונות לפני המטופלים. 

מאחר שמדובר באזור רגיש מאד, כדי להימנע מנזקים יש לפנות למרפאות בעלות ניסיון ארוך בטיפול בשקעי עיניים בלבד.

להבדיל מרוב הטיפולים באזורי הפנים האחרים, פה מדובר באזור עדין מאד, אליו יש להזריק רק חומרים מובחרים המכילים חומצה היאלורונית כמה שיותר עדינה, שמושכת כמה שפחות מים, לצורך עיצוב מדויק ומותאם למטופלים.

עיצוב שקעי העיניים מחזיק בדרך כלל כ8-10 חודשים, אף שלהבדיל מטיפולים אחרים, לעיתים קרובות מחזיק הרבה יותר ואינו נעלם לחלוטין למשך שנים רבות. תלוי בחומר שהוחלט להזריק לפני הטיפול, ותלוי מאד בנתונים שקשורים לגוף המטופלים עצמם.

המילוי הוא עדין ויש להתחשב בתגובת האזור למילוי, ולהמתין לשקיעת החומר. לכן מתבצע בפגישה הראשונה מילוי ראשוני של השקעים, ולעיתים בפגישה חוזרת מתבצע מילוי נוסף או פירוק של נקודות נבחרות כדי להגיע לתוצאה המושלמת.

לחומצה היאלורונית, יש חומר מפרק בשם היאלורונידאז שיכול לסייע בפירוק תוצאות של טיפול לא רצוי. 

אנו מתמחים גם בפירוק חומצות היאלורוניות שהוזרקו במקומות אחרים, ובניה מחדש של שקעי העיניים לפי תוכנית מסודרת.

הטיפול הוא קצר, בדרך כלל סביב 15-20 דקות, מתבצע בהרדמה במשחה מקומית, ולכן הכאבים הם מאד מינימליים. רצוי שלא להגיע לטיפול בזמן טיפולים הורמונליים או הוסת החודשית, כאשר הנטייה לדימומים היא גבוהה מהרגיל וגם סף הכאב עולה.

למרות שבדרך כלל אין סימנים ולאחר הטיפול נותרת אדמומיות קלה בלבד שחולפת כבר באותו היום, לעיתים ייתכנו שטפי דם מקומיים שיופיעו ביום ההזרקה או למחרת. במקרים נדירים מופיעות בצקות מאוחרות מתחת לעיניים הדורשות בדיקה של הרופא וטיפול בהתאם. 

במרפאה ניתן גם שירות בדיקה ותמיכה לרופאים ולמטופלים לאחר טיפול בשקעי העיניים במקומות אחרים.

התוצאה היא מיידית. בהמשך בימים שלאחר הטיפול האזור לאט לאט נרגע, החומר מתפזר מקומית וממלא את השקעים ומתקרב יותר לצורה הסופית שלו. את התוצאה הסופית ניתן לראות כשבוע-שבועיים לאחר הטיפול. 

לעיתים מחלקים את הטיפול למספר פגישות בהתאם למבנה הפנים של המטופלים. זה טבעי שיש לפעמים צורך בפגישה החוזרת בהוספת חומר או פירוק נקודות כדי להגיע לתוצאה מושלמת.

כאשר האזור סובל משינויים אנטומיים משניים לגיל, לצניחה של הרקמות שאינה מאפשרת התערבות אסתטית, או כאשר האזור נותח כבר בעבר, יש לפנות לייעוץ מכוון לבירור האם מדובר בהפרעה הדורשת ניתוח או טיפול במרפאה. 

במקרה של מטופלים הנוטלים מדללי דם או סובלים ממחלות עוריות או מערכתיות, יש להגיע לייעוץ עם כמה שיותר מידע ומסמכים רפואיים לגבי המצב הרפואי הנתון, כדי להגיע להחלטה יחד עם הרופא האם ניתן לטפל אסתטית באזור. 

לשאלות ופרטים נוספים, צרו קשר או השאירו פרטים

דילוג לתוכן