טיפולים למרקם העור השטחי

טיפולים למרקם העור השטחי מתאימים לנשים ולגברים בכל הגילאים ומהווים בחירה מצוינת לשימור ושיפור מראה עור פגום או מזדקן לטווח הקרוב ובטיפולים חוזרים ניתן לשמר את התוצאה גם לטווח ארוך יותר.
טיפולי איכות העור מומלצים לשימור בטיפולים חוזרים במשך השנה וגם כטיפולי זוהר לפני אירוע חשוב.
מוצעים לאזור הפנים, לאזורי הצוואר, לגב כף היד, לאזור המחשוף ועוד…

טיפולי ערפד לאיכות העור

PRP (platelet rich plasma) שהתפרסם בעולם בשם "Vampire lift" מהווה פתרון טבעי לחידוש, מתיחה וריענון של העור בצורה טבעית שאינה כרוכה בניתוח. הטיפול מבוצע בצורה בטוחה ומבוקרת, בטכניקה שיוצרת לעור מראה מתוח, מורם וצעיר יותר אשר לרוב מחזיק לאורך זמן.
הטיפול מתבסס על לקיחת דם מיד המטופל והפקת פלזמה העשירה בטסיות דם, שמוחזרת אל העור השטחי.
החזרת הדם מעודדת את העור להתחדש בזכות זרימת דם מחודשת, חידוש רקמות העור והחזרת המינרלים והויטמינים שאבדו עם הזמן.
חידוש העור מתבטא בהחזרת אחידות צבע העור, מראה עור חלק ומתוח ושיפור גמישות העור.

יתרונות הטיפול

מתאים למגוון אזורים,

ניתן לעבור טיפול PRP באזורים נרחבים בגוף: פנים (שיפור מראה קמטים, פיגמנטציה, פצעים, צלקות), צוואר, גב כף היד, אזור המחשוף ועוד...

כאב מינימלי

טיפולי הערפד ידועים כטיפולים פשוטים ברמת כאבים נמוכה מאד.

טיפול טבעי ולא פולשני

טבעי, הטיפול מתבסס על שימוש מחודש בדם עצמי ולא במרכיבים סינטטיים או רעלנים כמו בטיפולי עור אחרים.

תופעות לוואי מינימליות

ככלל, לטיפול ידועות תופעות לוואי מעטות וסיבוכים הינם נדירים ובדרך כלל משניים לדקירות עצמן עם המחטים.

אמינות

הטיפול קיים כבר שנים רבות והביא לתוצאות מצוינות במשך השנים.

תוצאות לטווח ארוך

הטיפול מתבסס על עידוד התחדשות התאים האחראיים לאיכות העור ובשל כך התוצאות בדרך כלל נשמרות לאורך זמן. מאחר ומדובר בטיפול טבעי לחלוטין, אין מניעה מלחזור עליו מספר פעמים בשנה ולשמר את מראה העור.

למי מתאים הטיפול

הטיפול מתאים בעיקר למי שמרגיש עור פגום ולא אחיד, מאד מתאים לפני אירועים כטיפול זוהר.
מאחר ומדובר בטיפול פשוט אשר מתבסס על דם עצמי עצמו ללא הגבלת גיל או מוצא, מניסיוננו מעטים המטופלים שאינם מועמדים לטיפול.

FAQ

ככלל, ניתן לראות שינוי במראה העור כבר בסמוך לביצוע הטיפול.
בימים עד שבועות לאחר הטיפול, העור ימשיך לרפא את עצמו בהדרגה. זמן השפעת הטיפול משתנה בין מטופלים.

השיטה המובילה בעולם כיום היא גישת המסע – טיפולים קטנים לאורך השנה בכדי להימנע מטיפולים מאסיביים. כמו שאר גופנו, גם הפנים ממשיכות להתבגר ולכן תחזוקה קבועה ובמינונים המתאימים לנתוני המטופלים היא הדרך האידיאלית לשמירה על מראה רענן וטבעי.

ככלל, כבר בסיום הטיפול תוכלו לחזור לפעילות מלאה. יחד עם זאת, בימים הראשונים תתכן נפיחות מקומית ולפעמים אף שטפי דם באזור הטיפול שככלל חולפים לחלוטין. יש לעקוב אחר ההוראות בשחרור בצורה מדוקדקת.

לפני שמתחילים טיפול, חשוב לתאם פגישת ייעוץ ולהתרשם מהידע והמקצועיות של הרופא. חשוב מאד להגיע גם לפגישת מעקב וביקורת, בה הרופא יבחן את תוצאות הטיפול, ובמידת הצורך ימשיך את הטיפול או יערוך דיוקים קלים על פי תכנית הטיפול שנקבעה מראש בפגישת הייעוץ.

כאשר אזור הטיפול טופל בחומרים קבועים כגון סיליקון או ביואלקמיד, בדרך כלל הגורם המטפל יבחר שלא לטפל באותו האזור. כאשר האזור נותח בעבר או עבר התערבויות אחרות עמוקות או במקרה של מחלות עוריות או מערכתיות, יש להגיע לייעוץ עם כמה שיותר מידע ומסמכים רפואיים לגבי המצב הרפואי הנתון, כדי להגיע להחלטה יחד עם הרופא האם ניתן לטפל אסתטית באזור.

טיפולי PRP הינם טיפולים בטוחים ואין מניעה סוחפת מלעבור אותם במהלך ההיריון לאחר ייעוץ רפואי מסודר. מאחר וטיפולים אחרים אסורים לחלוטין בהיריון, הטיפול הפך לפופולרי בתקופת ההיריון.

אם יש לכן אירוע חשוב מומלץ להיפגש עם הרופא כחודש-חודשיים לפני האירוע, כדי להתאים את הטיפול לצרכים שלכם וליהנות מהאפקט המלא של הטיפול במועד החשוב.

כמעט ולא. באזורים עדינים לעיתים נעזרים באלחוש מקומי.
לאחר שההרדמה המקומית חולפת תיתכן תחושת אי נוחות קלה שככלל חולפת כעבור מספר שעות. לעיתים, תחושת הלחץ המקומי בעת ההזרקה עשויה להימשך מספר ימים בהתאם לאזור הטיפול. רצוי שלא להגיע לטיפול בזמן טיפולים הורמונליים או בזמן הוסת החודשית, כאשר הנטייה לשטפי דם היא גבוהה מהרגיל וסף הכאב יורד.

סקין בוסטר

העור המתבגר נוטה ליובש ולקמטוטים שיוצרים מראה עייף ובוגר.

טיפול סקין בוסטר כשמו מיועד לתת בוסט לעור למראה מתוח וזוהר יותר ע"י הוספת לחות לעור השטחי. התרופה מבוססת על חומצה היאלורונית טבעית דלילה שאינה משנה את צורת הפנים. לתרופה מוסיפים ויטמינים ותוספים טבעיים כגון נוגדי חמצון המסייעים לשיפור העור.

הטיפול מתאים לאזור הפנים, המחשוף וגב הידיים. בנוסף, סקין בוסטר מסייע לטיפול בקמטוטים קטנים כמו סביב הפה וגם מסייע בטיפול בחלקן השטחי של צלקות עוריות.

FAQ

הטיפול מתאים בעיקר למי שמרגיש עור פגום ולא אחיד, מאד מתאים לפני אירועים כטיפול זוהר.
מאחר ומדובר בטיפול פשוט אשר מחייה ומעיר את העור עצמו ללא הגבלת גיל או מוצא, מניסיוננו מעטים המטופלים שאינם מועמדים לטיפול.

לפני שמתחילים טיפול, חשוב לתאם פגישת ייעוץ ולהתרשם מהידע והמקצועיות של הרופא.
חשוב מאד להגיע גם לפגישת מעקב וביקורת, בה הרופא יבחן את תוצאות הטיפול, ובמידת הצורך ימשיך את הטיפול על פי תכנית הטיפול שנקבעה מראש בפגישת הייעוץ. מומלץ לבצע סדרת טיפולים רציפה לתוצאות מקסימליות ולסיוע לטיפול בפגמים משניים בעור כגון קמטוטים או צלקות כגון צלקות פוסט אקנה.

כאשר אזור הטיפול טופל בחומרים קבועים כגון סיליקון או ביואלקמיד, בדרך כלל הגורם המטפל יבחר שלא לטפל באותו האזור. כאשר האזור נותח בעבר או עבר התערבויות אחרות עמוקות או במקרה של מחלות עוריות או מערכתיות, יש להגיע לייעוץ עם כמה שיותר מידע ומסמכים רפואיים לגבי המצב הרפואי הנתון, כדי להגיע להחלטה יחד עם הרופא האם ניתן לטפל אסתטית באזור

תרופות מסוג חומרי מילוי בהזרקה ללא הרדמה מקומית לא נבדקו מעולם בתקופת ההיריון ולכן אסורים לביצוע. על כן ימליץ הרופא להמתין עד לאחר הלידה. כך גם אין לבצע הזרקה של חומרי מילוי בזמן הנקה. ניתן לבצע את הטיפול בהסכמה עם הרופא רק כאשר ניתן לעשות הפסקה יזומה בהנקה.

אם יש לכן אירוע חשוב מומלץ להיפגש עם הגורם המטפל כחודשיים חודשים לפני האירוע, כדי להתאים את הטיפול לצרכים שלכם וליהנות מהאפקט המלא של הטיפול במועד החשוב.

כמעט ולא. באזורים עדינים לעיתים נעזרים באלחוש מקומי.
לאחר שההרדמה המקומית חולפת תיתכן תחושת אי נוחות קלה שככלל חולפת כעבור מספר שעות. לעיתים, תחושת הלחץ המקומי בעת ההזרקה עשויה להימשך מספר ימים בהתאם לאזור הטיפול. רצוי שלא להגיע לטיפול בזמן טיפולים הורמונליים או בזמן הוסת החודשית, כאשר הנטייה לשטפי דם היא גבוהה מהרגיל וסף הכאב יורד.

מדובר בטיפול שמסייע בריפוי העור הפגום ומאיץ את עבודת שכבות העור העליונות. חשוב מאד להקפיד ולחזור על הטיפול בתכיפות שמתאימה לכם. אין זמן מדויק מומלץ כי ריפוי העור ומצב העור משתנה בין אנשים שונים. מומלץ לחזור על הטיפול מספר פעמים בשנה כדי לא לתת לעור לחזור אחורה למצב שלפני הטיפולים.

לשאלות ופרטים נוספים, צרו קשר או השאירו פרטים

דילוג לתוכן